חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון הבירה של פראג

הסיור שלך בן 90 דקות במוזיאון הבירה הצ'כי מתחיל עם סקירה כללית של היסטוריית הבירה העולמית. אתה תעבור בזמן מתור הזהב של מבשלת בירה צ'כית להיום.

בשלב הבא של הסיור תגלו את הקסם מאחורי התהליכים של הכנת בירה צ'כית באמצעות דגמי המבשלה. חווה את הריח הסוער של כשות ומלת.

המשיכו מתחת לאדמה אל המרתפים מהמאה ה-13 וראו איך נראתה חנות הקופר ואיך קרח נחפר ואוחסן לפני המצאת הקירור. במהלך הסיור תראו מאות חפצים היסטוריים. המסלול שלך משופר על ידי הסביבה האותנטית ומצגות הווידאו.

תיהנו מ-4 סוגי בירות צ'כיות ב-2 פאבים באולם תצוגה – הראשון משנות ה-20 והשני מהתקופה הקומוניסטית.

בחלק האחרון של הסיור שלך תפנה לחדר הבקבוקים, שם תיצור מזכרת ייחודית מפראג. תקבלו בקבוק, אותו תמלאו בבירה באמצעות הציוד של המבשלה ואז תבקבקו את הבקבוק בעצמכם. לבסוף, תיצור תווית משלך ותדביק אותה על הבקבוק, והמזכרת שלך מוכנה לשימוש והכי חשוב טעימה!

בפראג יש מאפיינים רבים אם זה ארכיטקטורה מדהימה המבנים הגותים המרשימים או נהר הוולטבה שחוצה את העיר לשניים וכמובן הבירה של פראג, אחד המאפיינים הבולטים של פראג זה האהבה שלהם למשקה התוסס, פראג היא עיר שאתם באמת יכולים לומר שהבירה נשפכת בה כמו מים.

אחד המקומות שחובה לבקר בעת ביקור  בעיר, זהו מוזיאון הבירה של פראג, אתם מקבלים הצצה אל מאחורי הקלעים של יצירת הבירה כולל סיור מלא של תשעים דקות במוזיאון הבירה של פראג.

מה יש לראות במוזיאון הבירה של פראג?

מוזיאון הבירה של פראג מציג בפניכם את ההיסטוריה של הבירה שיוצרה בעיר כבר מאות שנים, הביקור כולל סיור של שעה וחצי במוזיאון הבירה שמתחילים בסקירה כללית של היסטוריית הבירה בעולם וצ'כיה, הביקור הוא מעין מסע החל מהימים הראשונים של ייצור בירה בפראג ועד המבשלות המודרניות של היום.

דחד החלקים המעניינים בסיור הוא כאשר אתם יורדים מתחת לאדמה אל מרתפים שקיימים כבר מהמאה השלוש עשרה, אתם רואים איך נראו פעם חנויות שמכרו את המשקה וגם את הדרך שהם אחסנו את הבירה ללא אמצעי קירור.

במהלך הסיור אתם רואים המון אביזרים היסטוריים ששימשו לייצור בירה כמו כן יש גם מצגות וידאו מעולות  שמסבירות בצורה יוצאת דופן ומעניינת  על ייצור הבירה בצ'כיה, כמובן שהסיור כולל גם טעימות אתם תקבלו טעימות של ארבע סוגי בירות צ'כיות מעולות.

בשלב הטעימות אתם נמצאים באחד משני הפאבים שנמצאים באולם התצוגה, כאשר חדר אחד קיים כבר מתחילת שנות העשרים, בסוף הסיור הוא חביב במיוחד כאשר אתם מקבלים בקבוק בירה אישי ממלאים אותו בעזרת הציוד של המבשלה,

לאחר שמילאתם את הבירה אתם סוגרים אותה בפקק הוא מקבלים תווית עם השם שלכם שתישאר איתכם למזכרת, אין ספק ביקור במוזיאון הבירה בפראג משלים את התמונה ומחבר אותכם אל ההיסטוריה של העיר בצורה יוצאת דופן.

מה צריך לדעת על ביקור במוזיאון הבירה של פראג?

כרטיס  כניסה למוזיאון הבירה של פראג כולל כניסה למוזיאון, סיור של שעה וחצי וטעימות של בירות וגם מזכרת אישית בצורת בירה ממותגת עם השם שלכם,  כמובן שהכניסה מתאימה לכאלה שכבר מלאו להם 18 ומעלה, 

ניתן לקנות כרטיס פראג פס שמקנה לכם כניסה עלי המון המון אטרקציות במחיר הרבה יותר משתלם מוזיאון הבירה של פראג הוא אחת האטרקציות הכלולות בכרטיס, 

קניית כרטיס כניסה אונליין מקנה לכם אפשרות ביטול בהודעה של 24 שעות מראש ומעלה כמו כן הוא גם מקנה לכם כניסה מהירה ללא צורך להמתין בתור, לאחר רכישת כרטיסים אונליין אתם מקבלים אותם ישירות לטלפון הסלולרי שלכם אתם תצטרכו להראות אותם בכניסה למוזיאון.

אין ספק של ביקור במוזיאון הבירה של פראג יפתח לכם את התיאבון ללמוד ולהכיר את הבירות הצ'כיות המעולות, יש המון ברים בעיר ותוכלו למצוא בירות מקומיות ובירות בינלאומיות באווירה מעולה ובמחירים טובים מאוד. 

מוזיאון הבירה פראג
מוזיאון הבירה פראג

כרטיס כניסה יעלה לכם שישים וארבע שקלים, והוא כולל, כניסה למוזיאון, סיור של שעה וחצי וטעימות של ארבע סוגי בירות שונות.

כן לכל מי שעבר את גיל 18 וההיסטוריה של פראג מעניינת אותו, מוזמן לבקר במוזיאון הבירה של פראג וללמוד על ההיסטוריה של הכנת הבירה שם לאורך השנים

כן יש חנות מזכרות, אבל חוץ מזה אתם מקבלים בקבוק אישי שאתם מעלים אותו בירה בעצמכם ולאחר מכן אתם מקבלים את הבית עם השם שלכם ואתם מקבלים  את  את הבקבוק למזכרת.

 את הכרטיסים אתם קונים אונליין ומקבלים אותם ישירות של הטלפון הסלולרי שלכם מיד לאחר רכישת הכרטיס, כאשר אתם מגיעים למוזיאון אתם צריכים להציג את הטלפון הסלולרי שלכם ואתה הכרטיס שרכשתם.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן