מצודת פראג – מה צריך לדעת

מצודת פראג (Prague Castle) – הטירה הכי מפורסמת באירופה נמצאת בפראג! מצודת פראג היא הסמל של העיר ואותו לא שווה לפספס! כל הפרטים כאן!!

לטירת פראג שעות פתיחה ארוכות, אך כיצד להימנע מהתור – אופס ותמצו את המיטב מביקור במצודת פראג. מצודת פראג פתוחה כל היום, ללא ימי מנוחה, כך שתוכלו לחוות אותה מצד אחר כשאתם מבקרים בה בלילה.

רוב התיירים לא מגיעים לכאן, אבל זה מקום נהדר אם אתה רוצה לראות את ההיסטוריה של העיר, הארכיטקטורה שלה וההיסטוריה שלה. הסיור במצודת פראג הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר, בין אם אתם רוצים סיור פרטי, ציבורי או אפילו קבוצתי. בואו נסתכל על האפשרויות העומדות לרשותכם, לא כולם הולכים באותו נתיב, אז תסתכלו. הנה כמה מהמסלולים המוצעים בדרך כלל, כמו גם מסלולים שאנשים עוברים בחינם להסתכל סביבם. המראות החשובים ביותר של מצודת פראג מוצגים בעמודים בודדים, אך להלן מספר אפשרויות נוספות לסיורים פרטיים וקבוצתיים.

בעמוד זה תוכלו למצוא סיכום של כל התכונות השונות של מצודת פראג, שאותן תוכלו לעבור בנפרד. קיימות מספר אפשרויות לסיורים פרטיים וקבוצתיים, כל אחד עם מאפיינים שונים, כולל סיורים פרטיים בחלקים שונים של הטירה וסיורים ציבוריים. מעגל A של מצודת פראג כולל את הכניסה הראשית לטירה וכמה מציוני הדרך החשובים ביותר שלה, כמו האולם הגדול ומגדל בזיליקת פטרוס הקדוש, ומעגל C של מצודת פראג כולל מגוון אטרקציות אחרות, כמו הארמון המלכותי. , מקדש ישו המושיע ורבים אחרים. עיר צ'כית, עם מסלולים שונים לכל אחד מהם, אך כולם מסוכמים בעמוד זה.

לחצו כאן לרכישת כרטיסים לטירת פראג

הארמון המלכותי העתיק ממוקם במרכז טירת פראג, ממש מול הכניסה הראשית לטירה, ותערוכת קבע מעבירה אתכם דרך ההיסטוריה של הטירה הזו. בסוף התערוכה יש תערוכה "ההיסטוריה של הטירה הצ'כית", העוסקת באופן מלאכותי בעבר הטירה. בקיצור, החצרות הציבוריות והגנים הקרובים לטירת פראג חופשיים לביקור וניתן לבקר בהם ללא תשלום. יש דרך קלה לקנות "כרטיס מצודת פראג": עבור ישירות למרכז המבקרים בשטח הטירה וקנה את הכרטיס לפני ביקור במבנים השונים של המתחם. אמנם תוכלו "להסתובב" בפארק הטירה, אך ביקור באתרים הרבים של מצודת פראג כרוך בתשלום.

אם אינכם בחופשה בתקציב בפראג, אנו ממליצים לכם לרכוש את כרטיסכם לטירת פראג באופן מקוון ולחקור אותו בשלמותו. אם אתה רוצה מדריך מצודת פראג בצ'כית, זה עולה 50 CZK לשעה לאדם. כמובן שכדאי לשלם 350 קרונות צ'כיות (C ZK) לסיור מודרך במצודת פראג. למידע נוסף על טירות פראג ואטרקציות תיירותיות אחרות בצ'כיה, אנא בקרו באתר הרשמי של מצודת פראג.

הקמנו מסלול קצר שיעזור לכם לראות את הטוב ביותר ממה שיש לטירת פראג ולהתנהג בו.

המדריך יוביל אתכם בתור אבטחה קצר ויעביר אתכם דרך מתחם מצודת פראג, כולל קתדרלת סנט ויטוס. במהלך הסיור תוכלו לבקר בחדר הראשי של הטירה, בכניסה הראשית לטירה ובמספר חלקים נוספים במתחם.

הכניסה לבניינים ההיסטוריים בשטח הטירה היא בחינם בשעות הפתיחה המותרות בין השעות 10: 00-17: 00 כניסה לבניינים היסטוריים בתוך הבניין, כמו למשל קתדרלת סנט ויטוס והכניסה הראשית לטירה, מחויב בתשלום.

כדי לבקר בפנים את מצודת פראג, אתה צריך לצפות לראות הכל ואנשים רבים. אם אינכם רוצים לפספס את המבנים ההיסטוריים, תוכלו לבקר במצודת פראג בחינם. יש לך רק יום אחד בפראג ואם אתה מבקר בפראג, הטירה חייבת להיות ברשימת ה"פעילויות "שלך בפראג. הטירה היא אחד הדברים שצריך לבדוק כאשר היא נמצאת ברשימת פעילויות בצ'כוסלובקיה!

לחצו כאן לרכישת כרטיסים לטירת פראג

לכנסייה העתיקה ביותר שהשתמרה של הטירה יש היסטוריה רבה וכדאי לבקר אם תעשו סיור מודרך במצודת פראג. למרות שתזדקק לכניסה בכניסה לרוב הטירות, אתה יכול לבקר בהן ללא תשלום, אם כי תזדקק לכרטיסים לחלקם, כגון הכנסייה העתיקה של סנט יוחנן האוונגליסט וכנסיית השילוש.

אם אתם מבלים כמה ימים בפראג, מטיילים בתיירים ומשתמשים בתחבורה ציבורית, תוכלו לחסוך זמן וכסף על ידי רכישת כניסה חופשית לטירת פראג. האפשרות היחידה היא לרכוש כרטיס למסלול ב 'בצ'כיה, שם הספק כלל כרטיסים לכל טירות פראג ככל האפשר. כרטיסים A ו- B מכסים את כל הרכוש האבוד הטוב ביותר במצודת פראג, אותו ניתן לראות ביומיים אם אתה מעדיף.

חוויה בפראג מתחילה כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות