חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חוויית בירה פילזנר אורקל המקורית בפראג

כשאתם נכנסים בדלתות של "חווית פילזנר של פראג" החדשנית, אתם נסחפים מיד לעולם של אמצע המאה ה-19, שם הכל התחיל. הצלילים השוקקים של כרכרות רתומות לסוסים וזעקות עירוניות ממלאות את אוזניך, בעוד ניחוח קלוש של מאלט וכשות מתנופף באוויר.

חווית מציאות מדומה

קיבלת זוג משקפי VR, ופתאום, אתה עומד בעיר פילזן, בוהמיה, כיום חלק מהרפובליקה הצ'כית של ימינו. התאריך הוא 5 באוקטובר 1842. לפניכם צללית מתנשאת של קתדרלה גותית, בעוד שרחובות מרוצפי אבן מתפרקים סביבכם ומתפתלים בעיר המקסימה.

המשבר

מסע ה-VR שלך מציג לך את המשבר של אז: האיכות הירודה וחוסר העקביות של הבירה. כשאתם מסתובבים, אתם עדים לאנשים שופכים את הבירות שלהם לרחובות במחאה. העיר סוערת, וצריך לעשות משהו. מועצת העיר מחליטה על הקמת מבשלת בירה חדשה, המכונה מבשלת האזרחים, ששמה לה למטרה לייצר בירה באיכות גבוהה ועקבית.

הגעתו של יוסף גרול

אתה פוגש את יוזף גרול, מאסטר בירה בווארי, שגויס למשימה המפחידה הזו. סיור ה-VR מאפשר לכם לחקור את תהליך הבישול של גרול, שבו הוא משתמש במי פלזן רכים, כשות Saaz וטכניקה חדשה של תסיסה תחתית בטמפרטורות נמוכות.

הולדתו של פילזנר

לפתע, אתה בכיכר העיר הצפופה ב-11 בנובמבר 1842, שם טפחים את החבית הראשונה של בירה פילזנר. תושבי העיר טועמים זאת, פניהם מאירות הפתעה והנאה. הבירה הזהובה-צלולה והפריכה אינה דומה לשום דבר שהם טעמו בעבר. צהלה עולה, מהדהדת ברחבי הכיכר. אתה מרגיש את הרטט של הקהל המריע בבקר הידני שלך, מה שמוסיף להתרגשות.

פיצוץ חושי

בעקבות מסע ה-VR שלך, אתה מובל לחדר חושים, שבו אתה מרגיש את הקור של המרתפים, שומע את הבעבוע של תהליך התסיסה, ומריח את הארומה המיוחדת של מאלט וכשות. הולוגרמות תלת ממדיות ממחישות את תהליך הבישול בזמן אמת, ומביאות לחיים את ההיסטוריה והמדע של הבישול.

הטעימה

לבסוף, אתה מודרך לחדר טעימות בסגנון טברנה כפרי, שבו הלגימה הראשונה של פילזנר טרי שנמזג מברך את החיך שלך. תוך כדי שתייה, אתה לומד על המזיגה המושלמת וכיצד להעריך את הניואנסים של הבירה הנודעת הזו.

תערוכה אינטראקטיבית

כגמר גדול, אתה מקיים אינטראקציה עם תצוגות מסך מגע, תערוכות מציאות רבודה ואינפוגרפיקה הולוגרפית המאפשרות לך לחקור את התפשטות בירה פילזנר ברחבי העולם ואת השפעתה על תעשיית הבירה כיום.

המסע הסוחף והרב-חושי הזה בהיסטוריה של פילזנר הראשון בעולם הוא יותר מסתם סיור בירה. זהו חינוך לטעם, מסע אחורה בזמן, וחוויה בלתי נשכחת עבור חובבי בירה וחובבי היסטוריה כאחד.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן