חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיאטרון היברניה – מופע אגם הברבורים

ההופעה הטובה ביותר בפראג היא אגם הברבורים הכוללת את המוזיקה של צ'ייקובסקי כשהסיפור כולו מסופר במבחר סצנות מאחד הבלטים האהובים בעולם. מעט ידוע על ההפקה המקורית של אגם הברבורים. חלק גדול מאגם הברבורים המוכר לנו היום הוא מעדכון בשנת 1895 על ידי הכוריאוגרפים המפורסמים מריוס פטיפה ולב איבנוב.

לגבי ההופעה
ההופעה מכסה את הסיפור המלא של הבלט המקורי בסצנות נבחרות ומבוצעת על ידי רקדנים מובילים וסולני התיאטרון הלאומי של פראג. מוסיקה מאת פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי.

הצוות
אודטה/אודילה: מגדלנה מאטצ'קובה, אנדריאה קרמשובה
הנסיך זיגפריד: Ondřej Novotný, Karel Audy
רות'בארט: מילאן בוצ'ק, ראדק ורטיל
אמו של הנסיך: מוניקה קיסילובה, קרולינה קאצ'ובה, מיכאלו וונזלוב
ליצן: ואצ'סלב בורלאק, סרגיי גרצ'יו, אלכסנדר קיסיל
להקת בלט: Tereza Ulrichová, Ivana Mikešová, Pavlína Mráziková, Daria Lazucová, Helena Fábiková, Karolína Novákova, Klára Žežulkova, Karolína Cachová, Lenka Hrabovská, Monika Kysilová, Michaela Wenzeková, Kater , נטליה ריצ'צקה, Lýdie Švojgerová, Eliška Kolářová

המקום: Divadlo Hybernia, פראג
למקום יש היסטוריה ארוכה ומגוונת. הבניין מתוארך לתקופה שלפני ייסוד העיר החדשה על ידי צ'ארלס הרביעי. זה היה מנזר אמברוזיאני במאה ה-14. לאחר מלחמת 30 השנים (1618-1648) התיר פרדיננד השני לפרנציסקנים אירים להקים קולג' באתר המנזר השומם. המראה הקלאסי הנוכחי של הבניין מתוארך לתחילת המאה ה-19. המבנה שימש כאתר תערוכות במאה ה-20 ורק ב-2006 ניצל המבנה הרעוע על ידי פרויקט תיאטרון היברניה. תיאטרון היברניה נפתח בשנת 2006 כאולם תיאטרון וקונצרטים מודרני וממוזג עם 1,000 מושבים, 2 מסעדות, 4 ברים ומרפסת קיץ.

כתובת:

Divadlo Hybernia Hybernská 1 110 00 Prague

חשוב לדעת:

  1. אין קוד לבוש, אם כי לבוש אלגנטי מתקבל בברכה.
  2. משך ההופעה 80 דקות ויש הפסקה של 15 דקות.
  3. שימו לב שהתוכנית ושחקניה נתונה לשינויים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן