חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הבית הרוקד בפראג – כרטיסי כניסה לגלרייה

הבית הרוקד (Dancing House) בפראג הוא אטרקציה אדריכלית שאסור לפספס! בתוך הבניין יש גלרייה ותערוכות מדהימות וגם טרסת גג עם נוף עוצר נשימה!

תוכלו להגיע לבית הרוקד ולחקור את התערוכה הנוכחית של אמנות זכוכית ועיצוב של Bořek Šípek ואז ליהנות מנוף מדהים של העיר ממרפסת הגג.

בקרו ב-Nationale Nederlanden, הידוע גם בשם בית הריקודים. הבניין הבולט מאוד בלב פראג בגלל העיצוב הייחודי והלא סטנדרטי. הבית הרוקד מארח גלריה לאמנות, מסעדה ובר עם מרפסת גג. עוצב על פי התוכניות הנועזות של פרנק גרי וולדו מילוניץ' בשנות ה -90, ובניין משונה זה הפך במהרה לחביב על העם והתיירים כמובן.

הגלריה לאמנות הממוקמת בבית הרוקד מציגה תערוכות של מיטב האמנות הצ'כית והעולמית העכשווית במיוחד בקידום אמנים צעירים מוכשרים ועוזר להם להשיג הכרה בזירת האמנות המקומית, כמו גם לשים אותם באור הזרקורים. גלריית בית הרוקדים מציעה סיורים מודרכים, מארחת הרצאות ודיונים ופעילויות מקצועיות אחרות להעלאת המודעות לאמנות עכשווית.

לרכישת כרטיסי כניסה לבית הרוקד לחצו כאן!

נכון לעכשיו, בגלריה מתקיימת תערוכה גדולה של יצרן הזכוכית, המעצב והאדריכל המפורסם בעולם, בוריק שיפק. הגלריה מציגה כמעט שלוש מאות חפצים שונים שנעשו על ידיו החל באגרטלים ועד נברשות, מנורות, כסאות וספריות. התערוכה מחולקת לשלושה חלקים, כאשר בחלקם הראשון משתמשים בצבע רקע כדי לספק נקודת מבט חדשה על יצירות ייחודיות אלה. החלק השני מציג מגוון מגוון של חפצי זכוכית אופייניים. בחלק השלישי מוצגים אבות טיפוס של אגרטלים וחפצי זכוכית שלא נראו עד כה.

לאחר שסיימתם לעבור בגלריה, קחו את המעלית לקומה העליונה ותיהנו מכניסה חופשית לטרסת הצפייה על הגג לנופים עוצרי נשימה של העיר פראג.

כתובת:

Dancing House, Jiráskovo nám. 1981/6, 120 00 Praha 2-Nové Město, Czechia

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן