מוזיאון השעווה פראג
מוזיאון השעווה בפראג
21 בספטמבר 2020
מוזיאון לגו פראג
מוזיאון לגו (LEGO Museum)
21 בספטמבר 2020

מצפה כוכבים שפטאניקובה

מצפה כוכבים בפראג

מצפה כוכבים בפראג

תוכלו ללמוד עוד על היקום ושמי הלילה בביקור בתערוכת האסטרונומיה במצפה שטפניק (מצפה כוכבים שפטאניקובה). קבלו הצצה למערכת השמש ותוכלו להסתכל דרך הטלסקופ של המצפה.

לחצו כאן לרכישת כרטיסי כניסה למצפה כוכבים שפטאניקובה

צפו בתערוכת הקבע במצפה סטפניק (מצפה כוכבים שפטאניקובה) ולמדו את יסודות האסטרונומיה. תיהנו מהניסויים האינטראקטיביים וכן מתצוגות של כלים אסטרונומיים היסטוריים. נקודות השיא כוללות דגימות שחזרו מהירח ומאדים.

בקרו בכיפות ובטלסקופים של המצפה. אם מזג האוויר מספיק טוב, קחו את ההזדמנות להשקיף על השמיים שמעל. במהלך היום, חפשו אחר כתמי שמש והתלקחויות שמש דרך טלסקופ כרומוספירי.

בלילה, התצפית מתמקדת בירח ובכוכבי הלכת של מערכת השמש. אפשר גם להסתכל רחוק יותר, על כוכבים נבחרים, ערפיליות, צבירי כוכבים וגלקסיות. שאל שאלות לצוות המצפה על המצפה או היקום.

איך להגיע? ברכבת הרכבל מאוז’ז לפטרין (בין השעות 9: 00-23: 20) ברגל מאוג’זד (חשמלית מספר 6, 9, 12, 20, 22) ברגל מאצטדיון סטרחוב (אוטובוס מס ‘143, 176, 191) ברגל מפוהורלק (חשמלית מס ’22)

פראג למטיילים
פראג למטיילים
פראג? טיול מושלם בעיר פראג מתחיל כאן באתר, בעמוד וקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו למטייל הישראלי שמגיע אל פראג! כל מה שצריך לדעת על ברלין במקום אחד!

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות