חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג

פראג היא עיר מקסימה עם בניינים מדהימים וארכיטקטורה יוצאת דופן, עבור רבים שמגיעים לבקר בעיר יש כמה אתרים שהם לא יפספסו , הרבה מבנים בעיר הם בתקופת ימי הביניים ובנויים בסגנון גותי בארוק ורנסנס, אבל לפראג יש גם צדדים נוספים אפלים יותר שמאוד כדאי להכיר.

סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג זוהי אטרקציה לא לבעלי לב חלש, לפראג יש היסטוריה ארוכת שנים המלווה בערפדים, היעלמויות מסתוריות, אגדות ואינספור סיפורים מצמררים.

אם אתם אוהבים סיפורי רוחות וסיפורים מיסטיים מפחידים סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג הוא הדבר המושלם בשבילכם כאשר אתם מטיילים בפראג התפאורה של העיר עם שבילים צרים ומפותלים, רצפה עשויה לאבנים וכל זאת בשעות הלילה הופכים את הסיור אטרקטיבי במיוחד עבור אלה שמתחברים לצד האפל שלהם.

הצטרפו לסיור בתאריך הביקור שלכם בפראג

מה צריך לדעת על סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג

בסיור רוחות רפאים בפראג אתם מטיילים בסמטאותיה האפלות של העיר ומקשיבים לסיפורים מפחידים שיש האומרים שהם אמיתיים מהעבר האפל של פראג, אתם שומעים על תעלומות, רציחות והסודות האפלים של העיר והאנשים שחיו בה באותם שנים.

הסיור מראה לכם זווית שונה של פראג זווית אחרת לחלוטין על הצד האפל והמפחיד של העיר, לאורך ההיסטוריה של פראג קרו המון אירועים  אפלים, בעיקר בתקופת ימי הביניים שהתאפיינה בהוצאות להורג בכיכר העיר.

במשך הסיור אתם עוברים בין אתרים מדהימים ולעיתים מעט מפחידים, בין היתר תגיעו לראות את השלד בשעון האסטרונומי ותוכלו ללמוד מדוע הוא הגיע לשם, אתם עוברים ברחובות מדהימים שלא השתנו כלל במרוצת השנים, וכמו כן הסיור כולל גם ביקור במוזיאון האלכימאים והקוסמים של פראג.

סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג מלמד הוא מלהיב ואתם שומעים סיפורים מצמררים על רוחות רפאים כאשר אתם מבקרים בבתים שנחשבים רדופי רוחות, זוהי חוויה מדהימה מלהיבה ולעיתים יכולה להיות מצמררת, מעולה למי שאוהב סיפורי רוחות רפאים.

הסיור מתחיל בשמונה בערב כאשר השמש כבר שקעה והוא אורך שעה וחצי, הסיור לא ממש מתאים לילדים קטנים, ילדים החל מגיל שש עשרה מאוד אוהבים את הסיור ובשבילם זוהי אטרקציה מעולה שמצליחה בקלות לנתק אותם מהטלפון הסלולרי.

סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג הוא אחד האטרקציות האטרקטיביות ביותר של העיר, אפשר היה לחשוב שזוהי אטרקציה שמושכת אליה בעיקר צעירים אך באופן מפתיע או שלא זוהי אטרקציה שהפכה להיות פופולרית בקרב כל הגילאים החל מגיל שמונה עשרה ומעלה. 

הסיור יוצא בקבוצות קטנות לכן כדאי מאוד להזמין מקומות מראש בעיקר בעונת השיא שהביקוש הכי גבוה, הסיור מודרך והוא בשפה האנגלית, המדריכים מעולים והם מספרים את הסיפורים בהתלהבות ומוסיפים להתרגשות הכללית.

אם אתם רוצים לראות צדדים נוספים של פראג וללמוד על ההיסטוריה המעניינת שלה מזווית מעט אחרת ואפילו קצת מרגשת ומפחידה, סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג מאוד מומלץ עבורכם.

בעיקרון כן אין הגבלת גיל אך לא מומלץ להגיע לסיור עם ילדים קטנים זה בהחלט יכול להפחיד אותם, ההמלצה היא לילדים החל מגיל שש עשרה ומעלה.

כרטיס עבור סיור בעקבות רוחות הרפאים של פראג בממוצע יעלה לכם 25 יורו, שימו לב מומלץ להזמין כרטיסים מראש בעיקר אם אתם נוסעים בעונת השיא.

המדריך מחכה לכם בנקודת המפגש, הדרך בה תזהו אותו היא באמצעות המטריה שהוא אוחז, המטריה תהיה בצבע כתום כך שיהיה לכם קל לזהות אותו, מומלץ להגיע עשר דקות לפני.

הסיור עצמו אורך שעה וחצי והוא מתחיל בשעה שמונה בערב, שימו לב מומלץ להגיע בנעליים נוחות מפני שאתם הולכים בסיור לא מעט.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן