שלושה ימים מלאים בפראג

8 ימים בפראג המלצות
1 באפריל 2020
שופינג בפראג
פראג בחודש יולי
1 באפריל 2020

שלושה ימים מלאים בפראג

יש לכם רק 3 ימים בכדי למצות ולראות את פראג? מה מספיקים חופשה קצרה בפראג? מה אפשר להספיק 3 ימים בפראג? לפניכם טיפים חיוניים שיעזרו לכם בתכנון החופשה הקצרה שלכם בעיר פראג!

צ׳יינג 💵– להיזהר בעיקר מהציינג הצהוב בכיכר ואצלב, החסירו 600 שקל מהפריטה של אחותי , מזל שראינו וביקשנו מהם מהר לבטל את העסקה, להמיר *רק* בציינג Alfa ליד הפלדיום הם ממש אמינים ונחמדים.

תחבורה הכי חשוב- תורידו את אפליקציית bolt , מוניות הכי זולות שיש, חסכנו מלא מלא כסף, רק בזה התניידנו וברגל, נסיעה של ארבעים דקות לוקחים לכם 20-30 שקל, זו הדרך הכי טובה וזולה לחסוך כסף על מוניות.

מלון – לקחנו מלון דירות עם קבלה מהבוקר עד הלילה, דירה עם מרפסת 50 מטר ממש נקייה ויפה, עם מרפסת ממש לכיכר ואצלב מומלץ welnceslas square terraces

אטרקציות – גשר קארל נחמד ממש , מתחתיו יש בנהר ברבורים ממש יפה לראות אותם, חמש דקות הליכה משם טירת פראג מדהימה .
כיכר ואצלב מלא קניות ויש שוק חג מולד נחמד , כיכר העיר העתיקה עם מגדל השעון כל שעה עגולה יפה מאוד לראות שם . גם יש שם שוק חג מולד נוסף.
מוזיאון החושים- כרטיס זול, סך הכל חצי שעה גג ביקור שם, נחמד לא יותר, אבל שווה ללכת לשם אין מה להפסיד .
טירת פראג זה כמה דקות הליכה אחרי גשר קארל( אנחנו לקחנו מונית) ונחמד שם ממש טירה ממש יפה ועוד כמה מבנים, יפה שם להסתובב חצי שעה גג וללכת

קניון חודוב- חצי שעה נסיעה , קניון ענק עם מלא חנויות, האמת הרבה מתלהבים אבל מרוב שמצאתי
מלא דברים בואצלב כל החנויות חזרו על
עצמן ולא
מצאתי שום דבר חדש

Thai massage – עם שלט ירוק, יש בכמה מקומות במרכז ואני הייתי פעמיים בסניף בכיכר ואצלב מול חנות c&a ממש מומלץ.

פראג למטיילים
פראג למטיילים
פראג? טיול מושלם בעיר פראג מתחיל כאן באתר, בעמוד וקבוצת הפייסבוק הסודית שלנו למטייל הישראלי שמגיע אל פראג! כל מה שצריך לדעת על ברלין במקום אחד!

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות