חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון iMucha בפראג

מוזיאון iMucha בפראג אחד המקומות המעניינים בפראג

מוכה אלפונסו היה צייר, מעצב וגרפיקאי ידוע בכל העולם בעיקר בזכות עבודות האמנות השימושית שלו הוא עסק באמנות כמו הכנת תכשיטים, 

כתיבת ספרים ועיצוב פוסטרים ייחודיים, מוכה נחשב לאמן פורץ דרך וגבולות יצירה שכיום עבודתו מונצחת במוזיאון (iMucha) מוכה בפראג.

מוזיאון מוכה הוא אחד המוזיאונים המעניינים ביותר בפראג, התערוכות יוצאות הדופן פשוט מרתקות ואפשר להסתובב במוזיאון ולהתרשם מהיצירות המדהימות שנאספו לאורך השנים, 

התערוכה של מוזיאון מוכה בפראג היא יוצאת דופן מכל מה שהכרתם

מי היה אלפונסו מוכה

אלפונסו מוכה היה אמן פעיל מאוד אשר את רוב עבודתו הוא עשה בסוף המאה התשע עשרה ובתחילת המאה העשרים הוא היה ידוע בכישרון האדיר שלו והיצירתיות הפורה שלו, 

הוא היה עוסק בארט נובו ועבודותיו התפרסמו בכל רחבי העולם, הסגנון האמנותי שלו הפך במרוצת השנים למודל חיקוי עבור אמנים רבים ואף לומדים את הטכניקות שלו בבתי הספר לעיצוב.

בשנים הראשונות שלו הוא ניסה להתקבל לבית הספר לציור בפראג אך זה לא צלח והוא המשיך את עבודתו בפריז, לאחר מכן הוא עבר לארצות הברית, ובשנת אלף תשע מאות ועשר הוא חזר ליצור בפראג שם הוא עיצב את התיאטרון לאמנויות ועוד מבנים מרשימים בעיר.

מה יש לראות במוזיאון iMucha בפראג

התערוכה של מוזיאון מוכה בפראג היא יוצאת דופן מכל מה שהכרתם ומעניקה זווית מבט שונה לחלוטין על היצירות המדהימות של מוכה, זוהי תערוכה מודרנית המתאימה לטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת, התערוכה מציגה את האוסף הגדול בעולם של מוכה.

הפוסטרים שמוכה יצר הפכו בתערוכה לדמויות מונפשות שאתם יכולים לראות מקרוב, התערוכה לוקחת אתכם מאה שנה אחורה לתקופה בה הוא יצר בצורה נפלאה ומהנה, בליווי של אפקטים חזותיים וקוליים וכמובן אפקטים דיגיטליים שהופכים את העבודות לאינטרקטיביות.

מה שמייחד את התערוכות במוזיאון זהו השילוב של הטכנולוגיה של ימינו, אלפונוסו מוכה היה תמיד כמה צעדים קדימה ויצר דברים חדשים על ידי יצירה ודמיון הוא היה מתקדם מאוד ופרץ את הדרך עבור אמנים רבים, 

התערוכה במוזיאון משלבת את היצירתיות של האמן יחד עם הטכנולוגיה של היום מה שיוצר מחזה מרהיב ומאוד מיוחד.

מוזיאון מוכה (iMucha) מוכה בפראג הוא מעבר למוזיאון אמנות זהו אחד המקומות הכי אטרקטיביים בפראג והחוויה שאתם מקבלים היא פשוט אדירה, זוהי אטרקציה אשר נחשבת לחובה שמבקרים בפראג.

מומלץ להסתובב במוזיאון ולהתרשם מהעבודות בלי להגביל את עצמכם מבחינת זמן יש כל כך הרבה מה לראות וכל מיצג יותר מדהים מהשני, כמובן לא לשכוח מצלמות מפני שרוב הסיכויים יהיה לכם קשה להפסיק לצלם את מקום המקסים והעבודות המיוחדות של מוכה.

שווה לעבור בחנות המזכרות של המוזיאון, תוכלו למצוא שם מזכרות חביבות מאוד של המוזיאון ושל מוכה וגם גאדג'טים חמודים במחירים לא רעים בכלל.

מוזיאון (iMucha) מוכה בפראג הוא מעבר למוזיאון אמנות
מוזיאון (iMucha) מוכה בפראג הוא מעבר למוזיאון אמנות

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון iMucha בפראג

מחיר כרטיס כניסה למוזיאון יעלה לכם 12 יורו והוא כולל רק כניסה למוזיאון, במידה ואתם מעוניינים בסיור מודרך יש להודיע זאת מראש בזמן רכישת הכרטיסים.

מוזיאון מוכה בפראג פתוח כל ימות השבוע החל מעשר בבוקר עד שבע בערב, שימו לב שניתן להיכנס למוזיאון עד שעה לפני הסגירה.

הכתובת של המוזיאון היא: Náměstí republiky 1090/5 Prague 1, המוזיאון נמצא באזור מרכזי ולא תהיה לכם בעיה למצוא אותו בקלות.

את הכרטיסים ניתן לרכוש און ליין, לאחר שביצעתם רכישה אתם מקבלים את הכרטיס לטלפון הנייד שלכם ומציגים אותו בכניסה למוזיאון.

כאן ניתן לרכוש כרטיסים

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן