חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון סילוויץ' בפראג

כל מה שצריך לדעת על מוזיאון Slivovitz בפראג

ההיסטוריה של פראג מגלה קשר הישיר להכנת משקאות אלכוהוליים, אם זאת הבירה המפורסמת של פראג היינות והמשקאות החריפים, 

מוזיאון סילוויץ' (Slivovitz) בפראג הוא אחד המקומות שימחישו לכם את זה בצורה הכי טובה שאפשר.

זהו מוזיאון אשר שייך לחברה אשר מייצרת משקאות אלכוהול כבר מסוף המאה השש עשרה באופן מסורתי זה התחיל כזיקוק קטן וצנוע עד שנת תשעים וארבע למאה התשע עשרה כאשר החברה החלה למכור את מוצריה ברחבי צ'כיה תחילה ובהמשך לשאר אירופה ולעולם כולו.

מוזיאון Slivovitz בפראג כולל סיור טעימות

להזמנת כרטיסים

למה כדאי לבקר במוזיאון Slivovitz בפראג

ביקור במוזיאון סילוויץ' בפראג הוא  סיור אינטראקטיבי ללא מדריך בן חמישים וחמש דקות באנגלית וכולל מופע 5D מציאות מדומה טעימות של 3 משקאות אלכוהוליים בטעמי פירות או לימונדת שזיפים וגם שלושה מתאבנים צ'כים מסורתיים טעימים במיוחד.

התערוכה במוזיאון היא אינטראקטיבית ומאוד מסקרנת כאשר אתם יוצאים למסע עתידני העוקב אחר הכנת המשקאות החל בגידול הפירות בשדה ועד לשלב הסופי בו המשקה נאטם בבקבוק, זהו סיור יוצא דופן ומעניין במיוחד, כמובן בגלל שזהו מוזיאון הקשור באלכוהול הכניסה אליו היא החל מגיל שמונה עשרה כך שזהו לא מקום שתוכלו לבקר בו עם הילדים.

היסטוריה של המבנה של המוזיאון שנקרא גם הבית במגפיים לבנים, זהו בית מתקופתת הרנסנס המאוחר והוא ידוע גם  בכית מס' 116 זהו מבנה מקסים ביופיו אשר מעוצב בצורה מרהיבה, במקור הוא  נבנה עבור סטודנטים קתולים מלוסאטיה ככל הנראה בתחילת המאה השבע עשרה מצפון לבית נמצאת כנסיית סנט פיטר ועוד המון מבנים מיוחדים.

המוזיאון נמצא במרכז פראג סמוך לנהר שחוצה את העיר הוולטאבה, ויש המון מה לעשות באיזור שלו  כך שכדאי לתכנן את היום שלכם לעוד אטרקציות שתוכלו לעשות באזור, 

מחיר סיור עם טעימות בסיסיות יעלה לכם שישים וחמישה שקלים הטעימות כוללות שלושה סוגים של משקאות חריפים בטעמי פירות ושלוש מנות של מתאבנים צ'כים, עם אתם מעוניינים בסיור עם טעימות פרימיום זה יעלה לכם שמונים שקלים מה שיקנה לכם טעימות נוספות של משקאות.

ביקור במוזיאון סילוויץ' בפראג כולל טעימות של 3 משקאות אלכוהוליים
ביקור במוזיאון סילוויץ' בפראג כולל טעימות של 3 משקאות אלכוהוליים

מוזיאון Slivovitz בפראג פתוח כל ימות השבוע ומומלץ לבקר גם בחנות של המוזיאון אתם יכולים לקנות שם המון סוגים של משקאות מאוד מיוחדים המיוצרים על ידי החברה שעושה את המוזיאון, 

הסביבה של החנות מאוד נעימה ובין המבחר של המשקאות ניות לרכוש וויסקי צ'כי גולד ומוצרים נוספים של המזקקה, הכולל גם ריבת שזיפים אמיתית, תה שזיפים, שזיפים מיובשים, פרליני שוקולד ומזכרות עם המותג.

את הכרטיסים למוזיאון ניתן לרכוש און ליין וזה חוסך לכם זמן וכאב ראש של עמידה בתורים בכניסה למוזיאון, ברכישת כרטיסים ברשת אתם מקבלים אותם ישירות לטלפון הסלולרי שלכם, כאשר אתם מגיעים למוזיאון עליכם להראות את הכרטיסים בכניסה.

מוזיאון Slivovitz בפראג כולל סיור טעימות

להזמנת כרטיסים

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון Slivovitz בפראג

Slivovitz מוזיאון בפראג פתוח כל ימות השבוע החל מהשעה שתיים עשרה בצהריים עד שש בערב, שימו לב שכניסה תתאפשר עד שעה לפני הסגירה של המוזיאון.

הכתובת של מוזיאון Slivovitz בפראג היא: 116/48 U Lužického semináře, 118 00, Prague.

מחיר כרטיס כניסה למוזיאון עולה 18 יורו והוא כולל טעמה של שלושה משקאות חריפים ושלושה מתאבנים צ'כים.

לא הכניסה למוזיאון היא החל מגיל שמונה עשרה זאת מפני שזהו מוזיאון של אלכוהול והסיור כולל גם טעימות מה שלא מאפשר למי שלא מלאו לו שמונה עשרה לבקר במוזיאון.

כאן ניתן לרכוש כרטיסים

מופע 5D מציאות מדומה מוזיאון Slivovitz בפראג
מופע 5D מציאות מדומה מוזיאון Slivovitz בפראג

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן