4 ימים בפראג – סיכום טיול

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

התארחנו במלון ״occidental praha wilson”, מלון ממש סבבה, נמצא בראש שדרת ואצלב, נקי ויש שם את כל מה שצריך, שירות טוב ואדיב.
ביום הראשון- נחתנו בצהריים, הסתובבנו קצת בשדרת ואצב יש שם הרבה חנויות כמו זארה, מנגו, h&m, ברשקה, נקסט, פוט לוקר וכאלה, חלק מהמחירים כמו בארץ וחלק יותר זול (למשל קניתי שם נייק ב280 שפה עולות סביבות 400) יש שם גם חנות שנקראת ״new yorker” זה חנות מקומית מזכירה קצת את פריימרק.

ביום השני- סיור בפראג ברובע היהודי, גשר קארל ושייט בנהר הוולטבה, את הסיור הדריך תומר המהמם! מומלץ ממש ממש, הוא היה סבלני, קשוב, ומסביר יפה ממש.

ביום השלישי- קניות בדרזדן, יש שם פריימרק ענקי, זארה ברשקה וכו וכו במחירים ממש סבבה וחוץ מקניות היה גם סיור עם תומר בארמונות של גרמניה, ויש שם גם מוזיאונים אז זה מתאים גם למי שלא מת על קניות.

ביום הרביעי- סיור בkarlovy vary שזו עיירה ציורית ומהממת שיש בה מקורות מים חמים עם סגולות ריפוי, חוץ מהמעיינות יש שם גם הרבה חנויות אבל הכל יקר, שווה ללכת בשביל הנופים המדהימים.
אחכ הלכנו לקניון פלדיום, יש שם כל מיני חנויות, גם מוכרות וגם מקומיות במחירים סבבה ממש, אפשר לעשות שם שופינג בכיף גם הקניון עצמו מהמם וקישטו אותו עכשיו ממש יפה לכריסמס

אנחנו ישנו במלון לא כשר ואכלנו את הארוחות במלון הכשר קינג דייויד וגם אכלנו בבית חבד.. במלון יש גם את החדר אוכל של המלון ששם אכלנו ארוחת בוקר ויש במלון עצמו גם מסעדה חלבית, ממליצה עליה לארוחת ערב למשל כי הארוחת ערב של המלון יקרה ממש.
הסיורים עלו 30 יורו לבן אדם הגענו אליהם דרך יונתן וקיימת אפשרות רישום גם דרך המלון קינג דייויד.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

עזרה בתכנון טיול לפראג? השאירו פרטים 👇

חוויה בפראג מתחילה כאן